А ви правильно чистите зуби?

Добре, якщо у вас випрямились зуби після лікування. Але буде набагато краще, коли вони залишаться красивими і здоровими. Дуже важливо чистити зуби після кожного прийому їжі, тому що зубний камінь утворюється набагато швидше при фіксованих брекетах.


Як це працює:

1) Використовуйте зубну щітку із V-подібним заглибленням вздовж центральної частини щетини, яке повторює контур брекет-системи, з м’якою щетиною та пасту з вмістом фтору;

2) Тримайте зубну щітку таким чином, щоб відчувати щетинки під еластичною лігатурою.

3) Тепер починайте чистити поверхню кожного зуба, зачіпаючи області над, під і між кожним брекетом.

4) Чистіть верхні зуби зверху-вниз, а нижні знизу-вгору.

5) Щоб переконатися в правильності своїх дій, орієнтуватеся на десять рухів зубною щіткою над кожним зубом. Це не займе більше двох-трьох хвилин.

Як досягти ідеальних результатів? Підказки для оптимальної гігієни ротової порожнини

OralIrrigator_700x450

Іригатор порожнини рота

Тепер зубна щітка виконує більше роботи і зношується швидше. Замініть її, як тільки щетинки втратять форму.

Візуальная підказка. Для більш легкого визначення забруднень на зубах, ви можете використовувати спеціальні барвники, які забарвлять забруднення яскравим кольором.

Якщо у вас є ірригатор, то його можна використовувати для усунення грубих часток їжі перед чищенням зубів.

Щотижнева профілактика з використанням фтору допоможе захистити зуби краще.

Чистка зубною ниткою – питання правильної техніки!

DentalHygiene_DentalFloss_700x450 (1)

Брекети і використання зубної нитки
Зубна нитка – це відмінний інструмент для видалення часток їжі та зубного нальоту в проміжках між зубами. Ви думаєте, це зовсім не так легко виконати з брекетами? Провести зубну нитку через дугу може бути складно. Легше це зробити за допомогою зубної нитки з посиленими кінцями. Як тільки зубна нитка протягнута під дугою, водіть її вгору і вниз по поверхні зуба. Переконавшись, що ви не занадто сильно тиснете на дугу. Нарешті, потрібно ретельно очистити всю поверхню навколо еластичної лігатури.

Не впевнені? Лікар-ортодонт буде радий показати вам, як правильно використовувати зубну нитку при використанні брекетів. 

Як альтернативу, використовуйте міжзубні зубні щітки, які також дуже підходять для чищення міжбрекетових відстаней і дуг.

Не ризикуйте! Зверніться за професійним чищенням зубів

DentalHygiene_ProfessionalToothCleaning_700x450

Професійне чищення зубів

Ретельний догляд за порожниною рота особливо важливий під час ортодонтичного лікування. Але, незважаючи на регулярний щоденний догляд, ризик виникнення зубного каменю і карієсу все одно великий. Тому рекомендується проведення професійного чищення на регулярній основі. У ході цієї процедури видаляється наліт, здійснюється чистка та полірування зубів, використовуються фтористі з’єднання для стабілізації поверхні зубів. Більш того, при необхідності проводиться запечатування поверхні зубів навколо брекетів, що підвищує стійкість зубів проти бактерії і, таким чином, запобігає утворенню карієсу.

Залишити коментар